Stowarzyszenie  NASZ MIELEC

gallery/naszmielec

Radni Rady Miejskiej w Mielcu 2018-2023

gallery/nowakowski

 

OKRĘG WYBORCZY NR 1

 

Osiedla : Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Niepodległości, Rzochów, Wojsław, Wolności, Żeromskiego

 

 

Zdzisław Nowakowski

e-mail  Zdzislaw.Nowakowski@miasto.mielec.pl

telefon  602755059

 

gallery/wolska

 

OKRĘG WYBORCZY NR 2

 

Osiedla: Borek, Kilińskiego, Lotników

 

 

Jolanta Wolska

e-mail:  Jolanta.Wolska@miasto.mielec.pl   

telefon 531844390

 

gallery/bieniek

 

OKRĘG WYBORCZY NR 3

 

Osiedla: Cyranka, Kopernika, Kusocińskiego

 

 

Bogdan Bieniek

e-mail: Bogdan.Bieniek@miasto.mielec.pl
 telefon 603890333

 

gallery/łapa

 

OKRĘG WYBORCZY NR 3

 

Osiedla: Cyranka, Kopernika, Kusocińskiego

 

 

Krzysztof  Łapa

email:  Krzysztof.Lapa@miasto.mielec.pl
telefon  603776996

 

gallery/głowacki

 

OKREG WYBORCZY NR 4

 

Osiedla: Dziubków, Smoczka, Smoczka I, Szafera

 

 

Zbigniew Głowacki

e-mail:  Zbigniew.Glowacki@miasto.mielec.pl
telefon 509532731
 

gallery/jakubowska

 

OKREG WYBORCZY NR 4

 

Osiedla: Dziubków, Smoczka, Smoczka I, Szafera

 

 

Mirosława Jakubowska

e-mail: Miroslawa.Jakubowska@miasto.mielec.pl
telefon 695120322

 

gallery/bryła

OKREG WYBORCZY - MIASTO MIELEC

 

 

Andrzej Bryła

e-mail: abryla@radny.powiat-mielecki.pl
 

OKREG WYBORCZY - MIASTO MIELEC

 

 

Jacek Tejchma

e-mail: jtejchma@radny.powiat-mielecki.pl
 

gallery/tejchma
gallery/tychanowicz

OKREG WYBORCZY - MIASTO MIELEC

 

 

Grzegorz Tychanowicz

e-mail: gtychanowicz@radny.powiat-mielecki.pl
 

gallery/działowski

OKREG WYBORCZY - GMINA WIEJSKA MIELEC, GMINA PRZECŁAW

 

 

Zbigniew Działowski

e-mail: zdzialowski@radny.powiat-mielecki.pl
 

Radni Powiatu Mieleckiego 2018-2023

gallery/osiedle_panorama