Stowarzyszenie "Nasz Mielec"

gallery/logo1

Radni

Radni Rady Miejskiej w Mielcu - Stowarzyszenie „NASZ MIELEC”

 

 

gallery/znowakowski

OKRĘG WYBORCZY NR 1

 

Osiedla : Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Niepodległości, Rzochów, Wojsław, Wolności, Żeromskiego

 

 

Zdzisław Nowakowski

e-mail  Zdzislaw.Nowakowski@miasto.mielec.pl

telefon  602755059

gallery/jwolska

OKRĘG WYBORCZY NR 2

 

Osiedla: Borek, Kilińskiego, Lotników

 

 

Jolanta Wolska

e-mail:  Jolanta.Wolska@miasto.mielec.pl   

telefon 531844390

gallery/bbieniek

OKRĘG WYBORCZY NR 3

 

Osiedla: Cyranka, Kopernika, Kusocińskiego

 

 

Bogdan Bieniek

e-mail: Bogdan.Bieniek@miasto.mielec.pl
 telefon 603890333

gallery/klapa

OKRĘG WYBORCZY NR 3

 

Osiedla: Cyranka, Kopernika, Kusocińskiego

 

 

Krzysztof  Łapa

email:  Krzysztof.Lapa@miasto.mielec.pl
telefon  603776996

gallery/zglowacki

OKREG WYBORCZY NR 4

 

Osiedla: Dziubków, Smoczka, Smoczka I, Szafera

 

 

Zbigniew Głowacki

e-mail:  Zbigniew.Glowacki@miasto.mielec.pl
telefon 509532731
 

gallery/mjakubowska

OKREG WYBORCZY NR 4

 

Osiedla: Dziubków, Smoczka, Smoczka I, Szafera

 

 

Mirosława Jakubowska

e-mail: Miroslawa.Jakubowska@miasto.mielec.pl
telefon 695120322
 

Radni Powiatu Mieleckiego  2018-2023  - Stowarzyszenie „NASZ MIELEC”

 

 

gallery/abryla

OKREG WYBORCZY - MIASTO MIELEC

 

 

Andrzej Bryła

e-mail: abryla@radny.powiat-mielecki.pl
 

OKREG WYBORCZY - MIASTO MIELEC

 

 

Jacek Tejchma

e-mail: jtejchma@radny.powiat-mielecki.pl
 

gallery/tejchma
gallery/tychanowicz

OKREG WYBORCZY - MIASTO MIELEC

 

 

Grzegorz Tychanowicz

e-mail: gtychanowicz@radny.powiat-mielecki.pl
 

gallery/dzialowski

OKREG WYBORCZY - GMINA WIEJSKA MIELEC, GMINA PRZECŁAW

 

 

Zbigniew Działowski

e-mail: zdzialowski@radny.powiat-mielecki.pl